A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство "Великоновосілківської районної ради "Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

Про проведення Всесвітнього тижня імунізації 24 – 30 квітня 2024 року.

Заходи до щорічного тижня імунізації

 

     Всесвітній тиждень імунізації проводиться щорічно в останній тиждень квітня з метою популяризації використання вакцин для захисту від інфекційних захворювань людей будь-якого віку. Імунізацію визнано найбільш успішною та економічно ефективною профілактичною стратегією, яка на сьогодні дозволяє попередити 28 тяжких інфекційних захворювань. 

    В зв’язку зі значним зниженням охоплення населення України профілактичними щепленнями в останні роки та відповідно утратою рівнів колективного імунітету питання вакцинації не перестає бути актуальним.

     З метою в черговий раз привернути увагу батьків до вакцинації, як найбільшого ефективного захисту від інфекційних захворювань, КП «ВСР «Великоновосілківський ЦПМСД» впродовж тижня імунізації (з 24 по 30 квітня 2024 року) вжито низку заходів, зокрема, медичними працівниками амбулаторії села Багатир  проведено інформаційну кампанію : розповсюджено пам’ятки «Імунізація – невід’ємне право людини на здорове життя», проведено бесіди  щодо календаря щеплень дітей та дорослих.

 

 

 

Про проведення Всесвітнього тижня імунізації 24 – 30 квітня 2024 року.

   З 21 по 27 квітня 2024 року Європейський регіон ВООЗ відзначав Європейський тиждень імунізації (EIW) спрямований на підвищення розуміння серед громадськості важливості вакцинації для попередження небезпечних захворювань та збереження життя за допомогою вакцин.

21:42 27.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень